עבור לתוכן

אתה רק רוצה להשתפר ולהיות טוב יותר כי אתה הזוי


פוסטים מומלצים

אתה רק רוצה להשתפר ולהיות טוב יותר כי אתה הזוי

 

היית נותן 0 זיונים על כל דבר בכלל, שיפור, שיפור עצמי, משפחה, חברים, אבולוציה, רצונות, רצונות, מנסה לדמיין דברים שונים, תוך שימוש במוח שלך כדי לחשוב כל הזמן אם אתה מודע למה שאתה באמת.

 

אם היית מודע למה שאתה באמת, לא היית צריך שום דבר אחר. אנו יכולים לומר לאורך כל חיינו שאנחנו רוצים X ואנחנו רוצים את Y אבל אלה רק מחשבות שבאות והולכות, עננים, להזדהות כמוהם זה בורות, אתה מאמין שזה מה שיספק אותך כי אתה לא יודע טוב יותר.

 

בגלל זיהוי שגוי זה אנו נותנים למחשבות להיות בעלות כוח על המציאות, לרדוף אחרי כסף, לרדוף אחרי יחסי מין, לרדוף אחרי כל מחשבה שרוצה כי האגו / המחשבה כבר ויתרו על אהבת אמת. אגו ויתר על האושר האמיתי. אגו ויתר על השלום. אגו אינו יודע את הדברים הללו, כך שבכל פעם שיש אפילו רצון קל לאמת זו בלבכם, הוא יגיד הכל מלבד מילות עידוד לעקוב אחר רצון הלב הזה. אגו ממש מתעב אושר אמיתי, שמחה, אהבה ושלום. הוא נותן 0 זיונים על זה. רק אכפת לו להיות נוח בזהותו האישית המוגבלת. זה לא מה שאתה. זה מבזבז את הזמן / החיים שלך.

 

וכששואלים אותך "אם היית יכול להיות עצמך מבלי שתצטרך לעשות כלום, האם היית מקבל?" אגו / מחשבה אומר: "לא, אני רוצה להשתפר. זו המטרה שלנו. עלינו להשתפר. עלינו לשפר את עצמנו. זה הכל על המסע, ולא היעד" למי אתה מזדיין? ממש לעזאזל LOL, הטבע האמיתי שלך הוא כל מה שיש, והמודעות היא כל ההגשמה, השביעות רצון וכל מה שנכון וטהור. כל השאר הוא בולשיט ואתה יודע את זה בליבך אבל אולי לא מודע לזה בגלל הזדהות עם מחשבה.

 

יאללה אהבה, הגיע הזמן להתעורר. הגיע הזמן לנטוש את האגו המפחיד השולל אהבת אמת, להפסיק לעקוב אחריו ובמקום זאת לעקוב אחר המודעות שהיא הטבע האמיתי. הטבע האמיתי שלנו יודע מה הכי טוב. מוּדָעוּת. מודעות היא הדבר היחיד שאם אתה מודע אליו, אתה ממש לא רוצה שום דבר אחר. זהו אושר טהור, שביעות רצון טהורה, הגשמה טהורה, טהור יותר מטהור. היו כנים עם העצמי שלכם, אם היה אלוהים ממש לידכם ברגע זה, האם הייתם הולכים אחרי דברים שטחיים, רודפים אחרי שיאים, רודפים אחרי כסף, רודפים אחר תהילה, רודפים אחר קבלה מאנשים אחרים שלא נותנים להם זיונים מעופפים?

 

היית יושב בשקט, יושב שקט, לגמרי לרגלי האל, מושפל לעד היית מוותר על חייך המזוינים כדי שהנוכחות הזו תהיה איתך כל הזמן עד לרגע שהגוף הזה מת ואחריו. היה מודע למודעות כיוון שזה כל מה שאתה מחפש אי פעם. אתה זה. אתה אהוב משלך. בפעם הבאה שמישהו אומר לך "אתה לא עושה כלום? אתה לא מנסה לשפר את העולם? אתה עצלן לעזאזל!" ברור שהאדם הזה מדבר מתוך אגו / מחשבה ולכן מקרין רק את הבורות שלו. אין צורך להאמין לשטויות כאלה.

 

אם אנשים ידעו על אהבה, אהבה אמיתית, ולא "אהבה" רומנטית מזויפת זו שנוצרה על ידי האגו במטרה לספק את רצונותיו הנמוכים שהם למעשה רק התקשרות, אני מדבר על האהבה הבלתי אישית של הטבע האמיתי, לאף אחד לא היה אכפת. משהו בכלל במקום פשוט להיות מודע לטבע האמיתי, להיות המודעות. היו מודעים למה שמודע לרגע הנוכחי. גלה מה אתה באמת. כשאתה מודע למה שאתה באמת, אתה כבר מושלם ובהרמוניה וסינכרוניות עם היקום, אין מה לעשות על ידי עושה נפרד, רק להיות מודע למה שמודע לרגע הנוכחי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

הרשמה

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו
×
×
  • צור חדש...