עבור לתוכן

לחפש את הריגוש.

פוסטים מומלצים

מכירים את זה שאתם מרגישים שאתם רוצים למצוא את הריגוש הזה? כמו ללכת לאיזה מסיבה/מועדון או אירועים כמו להיות בחתונה ולבלות עם חברים או לאיזה מלון או אפילו להפוך לאגדה..מכירים את ההרגשה הפנטזיה הזאת?כאילו יעני להפוך להיות מלכי העולם או משהו לא מציאותי כזה שיזכרו אותנו ובכל מקרה להרגיש את התחושה העילאית הזאת ולא הריקנות והשעמום.

לעשות משהו נועז ולחיות פשוט ולמצוא אהבה שתמלא אותך. מכירים?

אני הבנתי שזה בולשיט!כי המרדף אחרי הריגוש הוא אשליה וגם בקושי כשאני משיג את הריגוש אז זה רגעי וזה לא נשאר לנצח וגורם לי לרצות שוב להשיג אותו.

שום דבר לא ממלא אותי..החיפוש הזה הוא הבעיה עצמה שגורמת לריקנות הזאת.

אין לי חברים אין לי כלום אבל הבנתי שאני לא צריך..הבנתי שזה מיותר ולא ייתן לי כלום..הבנתי שאני צריך להתמקד במטרות שלי כי גם אפילו אני חשבתי שהמטרות אמורות למלא אותי בהתרגשות אבל זה חרטא כי אולי רק ההתחלה זה ימלא אותי וישלח אותי לפנטזיות מטופשות אבל אחרי זה המטרות ישעממו אותי אבל עדיין אמשיך לעשות אותם..

אבל למרות כל המסקנות שהסקתי אני עדיין מרגיש את הריקנות ואת הרצון "למצוא" את הריגוש הזה. מה עושים?מה דעתכם?

לפעמים נראה שלאנשים אחרים הם מוצאים את הריגוש הזה יותר ממני, מבלים יותר, נהנים יותר אבל האם אני רק חושב ככה?בטוח גם הם..בטוח גם אתם מרגישים את זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אל תחפש את הריגוש, תיצור אותו אחשלי.

כל יום תקום עם מטרה שאתה מתרגש להשיג אותה וכן זה אפשרי.

לא מטרה רחוקה מדי כי אז זה ייבאס אלא כל פעם מטרה אחרת.

• תודה! 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

הרשמה

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחברות

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו
  • צור חדש...